O nas

Ewa

Ewa, Eve, Evita, doświadczona poliglotka z poczuciem humoru i żyłką podróżniczą cierpliwie i umiejętnie wprowadzi Was w arkana dwóch najważniejszych języków świata, hiszpańskiego i angielskiego. Oczywiście nie naraz, choć dla chętnych znajdzie się i taka opcja. Ewa naucza języka hiszpańskiego na poziomach podstawowych i średniozaawansowanych i angielskiego na wszystkich poziomach.

Maggie

Zawsze uśmiechnięta Maggie szybko, fachowo i skutecznie rozwiąże języki wszystkim miłośnikom Szekspira i zrobi to praktycznie bezboleśnie, w przyjaznej i opiekuńczej atmosferze. Małgosia naucza języka angielskiego na wszystkich poziomach.

Anielka

Nasza nikaraguańska señorita Anielka del Carmen sprawi, że już niebawem będziecie zamawiać tortillas i tacos po hiszpańsku bez mrugnięcia okiem! Anielka del Carmen naucza języka hiszpańskiego online na poziomach podstawowych i średniozaawansowanych.

Elena

Pełna pasji Elena z południa Hiszpanii sprawnie i efektywnie pozwoli Wam nabrać płynności w mówieniu tak, by wszelkie wakacyjne czy biznesowe rozmowy hiszpańskie płynęły z Waszych ust zwinnie i z gracją, niczym dźwięki andaluzyjskiej gitary. ¡Olé! Elena naucza języka hiszpańskiego online na poziomach średniozaawansowanych i zaawansowanych.

Ania

Zakochana w językach Ania sprawuje nadzór metodyczny nad Waszą nauką. Zadba, byście czuli się w Akademii Saludos komfortowo a proces Waszej nauki przebiegał sprawnie i skutecznie. Wszelkie pytania kierujcie do Ani- na pewno pomoże Wam w doborze odpowiednich metod i technik uczenia się, doradzi i wesprze.